Назад

Завдяки донорам: проєкт «Незламна мама» повернув до життя 720 жінок та дітей

Дякуючи донатам від небайдужих людей і масштабній допомозі донорів «Фонд Маша» вже п’ятий місяць реабілітує українських жінок та їх дітей, що постраждали від війни

Історії наших «незламних мам» не залишають байдужими. Вони народжували в окупації, під обстрілами, вони закривали вуха дітям, щоб ті не чули вибухів і лайки російських військових. Одна з наших мам два дні ночувала в морзі в сусідній кімнаті з загиблим на війні чоловіком. Інша одразу після вибуху авіабомби і страшної контузії голими руками розривала завали, під якими в підвалі знаходилися її діти. Третя пішки виходила з Маріуполя.

Табори проєкту «Незламна мама» вже п’ятий місяць приймають саме таких жінок та їх дітей. Буквально на днях закінчилася ще одна тритижнева зміна, яка відбулася у партнерстві з благодійною платформою dobro.ua. І стала можливою завдяки великому благодійному внеску, який було надано Ukraine Relief Fund, — благодійною ініціативою, що була заснована Віктором і Оленою Пінчуками та Фондом Віктора Пінчука, Еріком і Венді Шмідт та Schmidt Futures, Робертом Ф. Смітом та Vista Equity Partners, Minderoo Foundation Ендрю та Ніколою Форрестами, Біллом Фордом та General Atlantic Foundation.

На сьогодні офлайн-програму психологічної реабілітації «Незламна мама» пройшли понад 720 осіб. Кожної нової зміни, коли ми чуємо все нові та нові жахливі історії, від яких холоне кров, розуміємо, що зупинятися просто не маємо права. Ми дякуємо донорам проєкту, які допомагають нам втілювати в життя цю важливу місію: відродження жінок заради відродження України!

Останні новини