Назад

Українські дизайнери перерахували в «Фонд Маша» більше мільйона гривень

Бренд Frolov створив колекцію лімітованих світшотів, а Natali Bolgar робили «Тижні добра» з продажу жовто-блакитного одягу.

За півроку повномасштабної війни Україна виросла в країну-волонтера. Донати стали ранковою звичкою, а посильна допомога – життєвою необхідністю. Кожного дня «Фонд Маша» Маші Єфросиніної разом із тисячами великих і маленьких донорів допомагає українцям. І сьогодні ми хочемо подякувати дизайнерам, які з перших днів підтримують фонд.

– Нашим найбільшим модним донором став бренд Frolov, вони вже перерахували 508 тисяч гривень з продажу лімітованих світшотів, – розповідають у «Фонді Маша». – Ці гроші пішли на гуманітарну допомогу, ліки, на психологічну допомогу жінкам і дітям.

Natali Bolgar стали донором проекту «Незламна мама» – унікальної програми психологічної реабілітації жінок та дітей, що постраждали від війни. Бренд вже тричі проводив акцію «Тижні добра» з продажу жовто-блакитного одягу, і вже перерахували Фонду 120 тисяч гривень. Зараз чекаємо на третій транш.

– Також хочемо подякувати брендам KATSURINA за сумарний донат в 125 тисяч гривень, Kachorovska – за 72 тисячі гривень допомоги, L’eskizzo та BEVZA – за перекази в 65 та 60 тисяч гривень, – кажуть у «Фонді Маша».

Деякі українські бренди допомагають одягом. Наприклад, T.mosca передали теплі спортивні костюми, TUTO VZUTO – жіноче взуття для жінок та дітей з табору «Незламна мама». Дитячий бренд BONKA – теплий одяг, який ми передали в центри вимушених переселенців.

Дуже приємно, що до допомоги підключаються й зарубіжні бренди. Наприклад, румунський виробник одягу Formens перерахував 16 тисяч євро на проєкт «Незламна мама».

«Фонд Маша» від щирого серця дякує усім, хто допомагає. Усім, хто підтримує наші проєкти і донатить. Люди, ви чудові!Останні новини