Назад

Підтримка з Данії: як «Викрадена принцеса» допомогла українським дітям

Покази українського анімаційного фільму «Викрадена принцеса» в Данії дозволили зібрати кошти на підтримку українських дітей молодшого дошкільного віку. Всі зібрані від продажу прав на показ гроші були передані до «Фонду Маша» для проєкту «Від великих сердець – для маленьких»
<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/mashaf/mashafund.org.ua/www/wp-content/themes/masha-fund/single.php</b> on line <b>131</b><br />
6

У березні 2022 року до FILM.UA Group звернувся данський кінотеатр Apolon з пропозицією організувати Ukrainian cinemaday. Ідея полягала в тому, аби показати мультфільм вітчизняного виробництва українським дітям та їхнім родинам, які опинилися в Данії у статусі тимчасово переселених осіб, і таким чином відволікти їх від новин про жахи російсько-української війни.

 FILM.UA Distribution надали права на показ українського анімаційного хіта «Викрадена Принцеса», а виручені кошти вирішили передати в «Фонд Маша» для проєкту «Від великих сердець – для маленьких». Символічно, що Марія Єфросиніна, співзасновниця Фонду, подарувала свій голос одному із персонажів стрічки — Наїні.

 До ініціативи долучився данський дистрибутор DIVO, а згодом його також підтримали національний кіноклуб Biografklub Danmark та асоціація кінотеатрів Danske Biografer. Об’єднавшись, вони звернулися до представників данських кінотеатрів по всій країни з пропозицією показати українській мультфільм. До ініціативи долучилося 25 данських кінотеатрів зі 170 наявних.

 

Показ заплановано на 11 грудня 2022 року в різних куточках країни. Зазначимо, що для українських родин він буде безкоштовним.

 

Про проєкт:

«Від великих сердець – для маленьких» – благодійна ініціатива, спрямована на підтримку дітей від 0 до 3 років. Це 1000 боксів для дітей, родини яких постраждали від війни.

Усі бокси поділені на три вікові категорії: від 0 до 1 року, від 1 року до 2 і від 2 до 3. У кожній коробці – все, що необхідно на місяць життя дитини. Набори передаються до волонтерських центрів у ті регіони України, де мешкає багато родин, які найбільше постраждали через бойові дії: Чернігівську, Запорізьку, Харківську, Сумську, Полтавську та Житомирську області. Там їх отримують сім’ї, яким потрібна допомога.

 

Останні новини