Назад

«Незламна мама. Жити далі»: «Фонд Маша» запустив онлайн-проєкт психологічної підтримки українок

Пілотна група жінок уже почала заняття, які «Фонд Маша» проводить у колаборації з Українською спілкою професійних тілесно орієнтованих психотерапевтів

Вже майже рік «Фонд Маша» бере під крило та повертає до життя жінок та дітей, які постраждали від війни, в проєкті «Незламна мама». Три тижні спеціалісти з травми та досвідчені психотерапевти стабілізують психічний стан українок. Потім вони їдуть додому чи в місця, які стали для них тимчасовим прихистком. І це повернення в реальність буває дуже складним.

 

– Ми чутливі до запитів наших дівчат. Завжди збираємо фідбек і підтримуємо зв’язок після проєктів, – говорить голова «Фонду Маша» Тетяна Мураткіна. – Одним із таких запитів стала психологічна підтримка для жінок, які повернулися додому після «Незламної мами». Тож ми зробили онлайн-продовження програми: зустрічі, які допомагають зосередитися на собі, своїх переживаннях та пропрацювати через комплекс вправ напругу в тілі. Війна триває, викликів не стає менше, а «Фонд Маша» залишається надійним острівцем підтримки та турботи про українок.

 

«Незламна мама. Жити далі» – це два місяці підтримуючих групових зустрічей і індивідуальних консультацій зі спеціалістами з Української спілки професійних тілесно орієнтованих психотерапевтів. За дев’ять занять вони допоможуть жінкам адаптуватися в нових реаліях, опанувати свої емоції, покращити стосунки з близькими і налагодити нові зв’язки з оточуючими, навчитися контролювати свій емоційний стан.

 

– Зараз онлайн-курс проходить пілотна група жінок – «випускниць» «Незламної мами». А в майбутньому ми плануємо масштабувати цей проєкт і запрошувати до нього всіх українок, яким потрібна допомога, – наголошує Тетяна Мураткіна.

 

Місія нашого Фонду – відродження жінок заради відродження України. І щоб поставити на ноги ще більшу кількість жінок, нам потрібна допомога і великих бізнесів, і всіх небайдужих громадян.

Останні новини