Назад

«Моя сміливість»: бренд LAMEL розпочав кампанію на підтримку проєкту «Смілива» від «Фонду Маша»

«Моя сміливість» – це благодійна ініціатива бренду LAMEL Makeup, спрямована на збір коштів для підтримки проєкту з психологічного та фізичного самозахисту для дівчат-підлітків «Смілива» від ГО «Фонд Маша».

Кампанія «Моя сміливість» бренду LAMEL Makeup має ціль допомогти кожній українській дівчині пробудити в собі сміливість у різних її проявах: сміливість не відкладати життя на потім, сміливість боротися та протистояти обставинам, сміливість продовжувати мріяти, втілювати свої бажання, сміливість турбуватися про інших, не бути байдужим, попри будь-які обставини та незважаючи ні на що. 

 

Кожен, хто придбав  обрані продукти бренду LAMEL Makeup в мережі магазинів EVA, офлайн точках продажу та в інтернет-магазині, підтримує проєкт «Смілива». З кожного проданого товару буде перераховано 10 гривень до «Фонду Маша» на розвиток програми «Смілива». Таким чином, кожен із нас може долучитися до важливої справи – допомогти молодим українкам навчитися самозахисту, віднайти та зміцнити свою сміливість.

 

Захист від насильства та набуття сміливості – це дуже важливі питання, які потребують уваги та підтримки. За допомогою акції «Моя сміливість» бренд LAMEL Makeup не лише підтримує проєкт «Смілива», а й стимулює кожного з нас бути сміливішим у повсякденному житті та належно реагувати на будь-які прояви насильства. Разом ми можемо зробити більше для тих, хто потребує нашої підтримки та захисту.

 

Про що проєкт «Смілива»

«Смілива» – це програма психологічного та фізичного самозахисту, яка складається із 12 занять із самооборони і 5 групових сесій із психологом. Поєднання фізичної та психологічної роботи надасть можливість навчити підлітків помічати перші «дзвіночки» будь-якої форми насильства та давати відсіч. Це допоможе в майбутньому зменшити кількість жертв домашнього насильства, що і є головним завданням «Фонду Маша».

 

Останні новини