Назад

Співак з Казахстану Скриптоніт пожертвував $20 тисяч «Фонду Маша»

Ці кошти підшли на закупівлю ліків для українських лікарень

Днями популярний реп-співак з Казахстану Скриптоніт почав свій концерт в Алмати хвилиною мовчання – в пам‘ять про жертви січневих протестів в Казахстані та загиблих через вторгнення росії в Україну.

Україну співак підтримує не лише публічними висловлюваннями – до «Фонду Маша» Маші Єфросиніної Скриптоніт відправив пожертву в $20 000.

– Ці кошти були направлені на закупівлі ліків для Центру первинної медико-санітарної допомоги №9, Київського обласного перетинального центру та Херсонської міської клінічної лікарні ім. Є.Є. Карабелеша для дітей та дорослих, – розповідають в Фонді.

Ми дякуємо усім нейбайдужим артистам, які підтримують Україну! І нагадуємо, що зараз «Фонд Маша» реалізує великий проєкт. програму реабілітації «Незламна мама», спеціально розроблена спеціалістами з психології та посттравматичних синдромів для жінок та дітей, що постраждали від війни. Це 3-тижневий офлайн-табір, де з учасниками проєкту працюють психологи, а потім – онлайн-підтримка протягом 3 місяців. Зараз в наш табір заїхала вже сьома зміна жінок і дітей.Останні новини