Назад

«Фонд Маша» отримав бейдж CAF America: що він означає, і чому це важливо

Цей бейдж ви можете побачити в правому верхньому кутку нашого сайту. Він показує американським донорам, що «Фонд Маша» – надійний фонд, якому можна довіряти

CAF America – це глобальна організація, яка розподіляє грантову допомогу від американських донорів: як великих корпорацій, так і інших фондів чи фізичних осіб. Річ у тім, що донорам зі США проблематично робити пожертви напряму іноземним благодійним організаціям. CAF America виступають посередниками допомоги – вони приймають гроші від американських донорів і передають їх іноземним фондам. А також можуть радити донорам іноземні організації, яким можна довірити свої пожертви. І відтепер «Фонд Маша» одна з таких сертифікованих CAF America організацій.

 

– Ми пройшли аудит від CAF America, який перевірив прозорість діяльності нашого Фонду, розповідає голова «Фонду Маша» Тетяна Мураткіна. – Звісно, результати перевірки показали, що нам можна довіряти! На підтвердження ми отримали бейдж від CAF America. Це ніби гарант для іноземних донорів.

 

CAF America підтвердили, що «Фонд Маша» працює як некомерційна організація. І всі грантові кошти використовує виключно на благодійність. Також аудит не виявив випадків шахрайства, відмивання грошей чи інших незаконних дій з боку «Фонду Маша».

 

Нам можна довіряти!

Останні новини