ПРО ФОНД

«Фонд Маша» – громадська організація, створена в 2020 році для протидії будь-якому виду насильства. З початком повномасштабного вторгнення Фонд допомагає жінкам та дітям, які постраждали від війни.

Наша мета – допомогти українкам подолати психологічні наслідки війни. Програма психоемоційної стабілізації «Незламна мама» повертає жінок до життя після втрати близьких, житла, після окупації; жінок, які вижили після воєнних, зокрема сексуальних злочинів, та які перебували в російському полоні. Проєкт «Смілива» навчає дівчат-підлітків фізичної та психологічної самооборони. А в 2023 році Фонд планує відкриття флагманського проєкту – Центру ментального здоров’я «Незламна» в Києві. Він буде відкритий для всіх жінок та дітей, які потребують психологічної підтримки.

Ще одна задача «Фонду Маша» – навчання психологів, адже потреба в психологічній допомозі після травм війни зростає щодня.

Ми працюємо з кращими спеціалістами в галузі психотерапії та посттравматичних синдромів, щоб надавати найфаховішу допомогу жінкам та дітям. Відроджуємо українок заради відродження України!

Цінності Фонду:

  • Довіра та Чесність
  • Взаємодопомога та Взаємопідтримка
  • Інновації

Місія Фонду

Відродження жінок заради відродження України
На сьогодні зібрано
62 336 091

ЗАСНОВНИЦІ

Марія Єфросиніна
Українська телеведуча, акторка, громадська діячка. Почесний посол ООН в галузі народонаселення України з питань гендерної рівності та боротьби з насильством. Співзасновниця серії благодійних заходів «Charity weekend», Авторка та ведуча проєктів на YouTube-каналі «Ваша Маша»
Оксана Нечипоренко
Директорка громадської організації GoGlobal, керівниця групи стратегічних радників при прем'єр-міністрі України (2019-2020). Співзасновниця освітнього фонду savED.

Команда

Тетяна Мураткіна
Голова Фонду

Кандидат філософських наук. Експертка Українського культурного фонду.
Понад 15 років присвятила роботі у громадському секторі, з них більше 9 років досвіду у сфері проєктної діяльності та реалізації проєктів для жінок та дітей.
З 2015 року – виконавча директорка ГО «Конгрес національних громад України». Організувала понад 30 проєктів для дітей та молоді.
Леся Іваненко
Менеджерка проєктів

Івент-менеджерка, продюсерка, телевізійна сценаристка. Понад 15 років досвіду у ТБ-виробництві, 5 років досвіду в організації корпоративних та бізнес-заходів.
У Фонді відповідальна за міжнародні партнерства, гранти та фандрейзинг.
Ірина Красильникова
Менеджерка проєктів

Дизайнерка одягу, підприємець. Засновниця школи діджитал-конструювання pushka school. У Фонді відповідальна за проєкт «Смілива».
Анастасія Карякіна
Менеджерка по роботі з партнерами

Спеціалістка з маркетингу та просування брендів.
З 2017 року - засновниця громадської організації, що працює в сфері публічної дипломатії.
3,5 роки роботи в українській фешн-індустрії та рітейлі. 5 років діяльності в якості менеджерки проєктів у діджитал, медіа, піарі.

У фонді займається пошуком та роботою з партнерами фонду, розповсюдженням гуманітарної допомоги, веденням соцмереж